Ahli Individu & Akademi

Keahlian Individu dan juga akademi adalah dikelaskan sebagai keahlian tahunan.

yuran tahunan adalah RM50 dan yuran daftar adalah RM5 sahaja, tahunan bermaksud setiap berakhir 31 Dec setiap tahun dan pada tahun seterusnya hendaklah jelaskan yuran sewaktu mesyuarat atau melalui bendahari. Sekiranya tidak keahlian tersebut akan dibatalkan dan juga pihak Masdea berhak untuk batalkan aktiviti serta kerjasama yang ada kerana anda tidak lagi menjadi ahli.

sambung menjadi ahli secara tahunan adalah RM 50 (tertakluk kepada kenaikan dari masa semasa melalui persetujuan mesyuarat majlis presiden atau mesyuarat agung ahli)

berikut adalah ahli tahunan Masdea : –

1.
CHAN SOON WENG
AMBITIOUS SOLUTION SDN BHD
YM1910001

2.
CHIN WEI CHOONG
AMBITIONS SOLUTION SDN BHD
YM1910002

3.
WANG YAN LING
MLSY ZHI NENG QI GONG ACADEMY
YM1910003

4.
TEE CHEW
MLSY ZHI NENG QI GONG ACADEMY
YM1910004

5
LEE CHU LING
PERUBATAN TRADITIONAL CINA DAN
AKUPUNTUR
YM1910005

6
LOH YUNG KENG
MAMIC SOLUTIONS SDN BHD
YM1910006

7
YEO SECK BEN
BENWELL MEDIC SDN BHD
YM1910007

8
TUNG SOOK LING
CLASSIC WOMEN BEAUTY ACADEMY
YM1910008

9
TEOH SIEW KIM
CORRYN BEAUTY ACADEMY SDN BHD
YM1910009

10
LOH CHONG PENG
FENGSHUI REPUBLIC SDN BHD
YM1910010

11
MAK FOO WENG
EASTELLIGENCE CONNECTION
YM1911001

12
ANAISS ONG AI LING
TRAINZ SOLUTIONS SDN BHD
YM1911002

13
CHEONG JUAN HAI
FAIRLY MEDICAL CENTRE
YM1911003

14
MOK WAI CHENG
FCPAAM
YM1911004

15
RANJIT SINGH A/L DILBARA SINGH
LOGOS ENGLISH SERVICE
YM1911005

16
NG PO KOK
FCPAAM
YM1911006

17
DATO CHAN KIM LEONG
WARISAN ENTERPRISE
YM1911007

18
VIJAY RAJAN THANGARAJAN
MAX LEADSS TECH
YM1911008

19
TEOH ZHEN YE (MARCUS)
MARCUS TEOH GLOBAL
YM1911009

20
ONG ENG SIONG
YM1911010

21
ONG YEW TECK
MECU MARKETING
YM1911011

22
KHO HAN MIEN
3NTITY SDN BHD
YM1911012

23
LEONG KIT FOON
ZIWEI FENGSHUI ACADEMY
YM1911013

24
CHARLES GREGORY
DMC CONSULTANCY
YM1911014

25
GOAY TZE YING
DMC CONSULTANCY
YM1911015

26
LEE ZUO SENG KENNY
DMC CONSULTANCY
YM1911016

27
CHONG ZHI MING
EVETAG SOLUTIONS SDN BHD
YM1911017

28
LEONG BON CHOY
TOYAKO SDN BHD
YM1911018

29
KEE WAH SOONG
PREMIER FINANCIAL ADVISERS SDN BHD
YM1911019

30
CHONG POH LENG
PREMIER ASIA PROPERTY (HQ) SDN BHD
YM1911020

31
KEE HUI CHEN
PREMIER FINANCIAL ADVISERS SDN BHD
YM1911021

32
YIAP SOON KEONG
DIDIGO HOLDING SDN BHD
YM1911022

33
LEE JOE YEE
AMBITIOUS ACADEMY SDN BHD
YM1911023

34
AGASTHIAS KRISHNE MOORTHY
BIO AGASTHIAS SDN BHD
YM1911024

35
EWE CHOR EE
MOXIS HERBAL INDUSTRIES SDN BHD
YM1911025

36
LAW SIONG GUAN (EDDIE)
INNERZONE CENTRE
YM1911026

37
YEAP CHIN BENG
GLOBAL PROSKILLS SDN BHD
YM1911027

38
JONATHAN DI ROLLO
WICKED WORLD
YM1911028

39
CHEANG POOI LING
TW GLOBAL TRAVEL SDN BHD
YM1911029

40
HEMALATHA KRISHNAN
VIMAS BEAUTY STUDIO
YM1911030

41
THAM WAI FUN
MCTP SOLUTIONS SDN BHD
YM1911031

42
MD SOFIAN ZAINAL ABIDIN
NZI ACADEMY
YM1911032

43
AZIMAN FAIZI HJ KURDUS
NZI CONSULTANT SDN BHD
YM1911033

44
MOHD NAZRI BIN AHMAD
NZI CONSULTANT SDN BHD
YM1911034

45
FAN YEA JYE
REMS ACADEMY
YM1911035

46
YAP COK CHYI
FIGURELINE MARKETING SDN BHD
YM1911036

47
WAN YIN HUI
NANYANG ASTROLOGY ACADEMY
YM1911037

48
DANIEL CHUA WEI JIN
BRIGHTSTAR TRAINING ACADEMY SDN BHD
YM1911038

49
DR ROY PRASAD
MARWIN INNOVATION SDN BHD
YM1911039

50
LENO OOI WEI LEONG
DESTINO BRIDAL GALLERY SDN BHD
YM1912001

51
THOMAS CHIAM
LIFEQUEST TRAINING SDN BHD
YM1912002

52
HO YONG CHAI
RNJ SWIMMING ACADEMY
YM1912003

53
LEE LEI CHOON
MAMA LIM HANDMADE
YM1912004

54
SARAH LOW MAY POH
SARAH MAY LOW TAROT ACADEMY
YM1912005

55
LIM MING LIANG
PEEKABOO MUSIC ACADEMY
YM1912006

56
OUT KAH WEI
SHINS HAIR STUDIO
YM1912007

57
DATO’ ABDUL AZIZ ABDULLAH
EDUINTELLEC PLT
YM1912008

58
ALEX CHUA KEW CHAN
SWIM SPLASH ACADEMY
YM1912009

59
NG MEII YEE
INNERZONE CENTRE
YM1912010

60
LEONG KAM YEW-RON
PROFILE SUCCESS CONSULTANCY
YM1912011

61
AARON LUM YEU ZEN
ZEN CHIROPRACTIC SDN BHD
YM1912012

62
LAW CHUN YIN
SEAN BUSINESS INTERNATIONAL SDN BHD
YM1912013

63
WONG WAI MUN
CREATE DESIGNER PLT
YM1912014

64
TAN GEOK HONG (EHONG)
MAG NEU SDN BHD
YM1912015

65
LIM BENG CHAI (SANTI)
MAG NEU MARKETING
YM1912016

66
CHAN YIT HAN
TOO COOL BUS AND CAR AIR-CONDITIONING
SDN BHD
YM1912017

67
HO TZE CHAI
RNJ SK SWIMMIG ACADEMY
YM1912018

68
NG IN HAN
YEE THYE CAKE HOUSE & CONFECTIONERY
SDN BHD
YM1912019

69
TAN SY NEE
PURNEY BEAUTY SDN BHD
YM1912020

70
WONG WAN JIUN
POWER MEMORY
YM1912021

71
MALINI JULIA MARTIN
HARTSFORD (M) SDN BHD
YM2001001

72
TEO ZHOO LONG
SWIM SPLASH ACADEMY
YM2001002

73
CHANG WIN XEN
RNJ SWIMMING ACADEMY
YM2001003

74
TAY KAI LOON
21ST BUSINESS SDN BHD
YM2001004

75
CHONG SHEI LING
J’ ADORE BROW ART ACADEMY
YM2001005

76
YAM ZI WEI
RNJ SWIMMING ACADEMY OCEAN HOUSE
YM2001006

77
ONG ZI-YOU
ZEUS PLUS ENTERPRISE
YM2001007

78
SHANG WEN BO
PROBALANCE HEALTHCARE SDN BHD
YM2001008

79
GEORGE BOHLENDER
DRAGONFINE CORPORATE SOLUTIONS SDN
BHD
YM2001009

80
SUM SHEAU YOKE
UNIQ UNINE ENTERPRISE
YM2001010

81
LIM WEI LEONG
SAVEWAY SOLUTIONS SDN BHD
YM2001011

82
JEYARAMAN SEENIVASAGAM
SUCCESS EDGE ACADEMY
YM2001012

83
CHONG SZU CHI
KINGSMAN ENTERTAINMENT PRODUCTION
SDN BHD
YM2001013

84
KELVIN SER HWA YONG
RNJ SWIMMING ACADEMY
YM2001014

85
YAM YONG NENG
RNJ SWIMMING ACADEMY
YM2001015

86
THASRATHAN JEGATHESON
STA MANAGEMENT & CONSULTANCY
YM2001016

87
DR LAVANYA PILLAI
DR LAVANYAPILLAI
YM2001017

88
CHUA WEI KANG
RNJ MEGAH
YM2001018

89
DR H.C. AZEEZA JALALUDEEN
GOGLOBAL BUSINESS SCHOOL
YM2002001

90
SEE KOK CHONG
QUEST LEARNING SDN BHD
YM2002002

91
SAW HAN WEN
EDONG MEDIA
YM2002003

92
ERIC CHEN VOON CHON
THE NAVY
YM2002004

93
LEE HOCK LAI
BIZFINITY SDN BHD
YM2002005

94
CHOY SAM CHIN
TURNING POINT ACADEMY
YM2002006

95
TAN YUEN JOO
EVO MARKETING KL PLT
YM2002007

96
NG ENG ENG
YY BEAUTY STUDIO ACADEMY PLT
YM2002008

97
KELVIN KOAY
SETIA MEDI PHARMA SDN BHD
YM2002009

98
LEE WOON WEE
WHC MARKETING SDN BHD
YM2002010

99
DATIN SRI LEE SET FOON
WHC DEVELOPMENT SDN BHD
YM2002011

100
DATO’ SRI (DR) SEOW KAH FOONG
RICH AND POOR ACADEMY SDN BHD
YM2002012

101
YU WEI HAN
ASIANA TRAINING RESOURCES SDN BHD
YM2002013

102
DOMINIC A/L BELAVENDRAM
BELMAH STRATEGIES (MALAYSIA) SDN BHD
YM2002014

103
KOH SOCK NEE
DR AESTETICS SDN BHD
YM2002015

104
YAM LIP FENG
RNJ CODING CENTRE
YM2002016

105
LAM GAI YING GINNIE
GINN INTERNATIONAL SDN BHD
YM2002017

106
WONG YEE LONG
NEW GENERATION EDUCATION GROUP SDN BHD
YM2002018

107
LEE CHEW MOI
NEW GENERATION EDUCATION GROUP SDN BHD
YM2002019

108
KOH KOK HENG
EDUSTEEMS SDN BHD
YM2002020

109
JESSICA TING
BROW CHAPTER & IMAGE
YM2002021

110
NIXON YAP KIM PIOW
NIXON MALAYSIA SDN BHD
YM2002022

111
FOONG SOOK LENG
BRILLIANCE FOONG CONSULTANCY
YM2002023

112
LEE ENG WAH
THE LEARNING KINGDOM EDUCATION SDN BHD
YM2003001

113
ANDREEN LOW LAI INN
REVIDERM MANAGEMENT SDN BHD
YM2003002

114
ALEX TEOH KIAN HIN
REVIDERM MANAGEMENT SDN BHD
YM2003003

115
Lee Pei Sien
METTALAND SDN BHD
YM2003004

116
Foo Suh Chyuan
MGNIQUE AESTHETHIC SDN BHD
YM2003005

117
Chow Lai Kuan
REIIXZ AROMATHERAPY ACADEMY
YM2004001

118
Ng Teck Seng
MASTER TRAINERS CONSULTING AND COACHING SDN BHD
YM2004002

119
Aaron Tan Toh Hock
AMG REALTY & CONSULTANCY SDN BHD
YM2004003

120
Ee Ken Meng
RAWATAN DAN PERUBATAN CINA EE TCM
YM2004004

121
Ruth Chai Mei Hui
DELSTON STRATEGY CONSULTANTS TRADING
YM2004005

122
Tan Kai Soon
GEM DIVERS
YM2004006

123
Joanne Liew
POISE MD BEAUTY
YM2004007

124
Shirley Chin Sok Teng
ST BEAUTY AESTHETICS
YM2004008

125
Teong Syee Nee
MIGHTY WISEGRO SDN.BHD
YM2004009

126
Tan Bee Siang
MIGHTY WISEGRO SDN.BHD
YM2004010

127
Chiew Kok Keong
LINKBOSS SDN BHD
YM2004011

128
Yong Wai Loon
MASTER YONG FENG SHUI ASTROLOGY
YM2004012

129
Lai Mei Wan
MAYI YOGA ACADEMY
YM2004013

130
Hew Kim Loong
YM2004014

131
Tan Ee Heng Chris
HOLISTIC PHARMACY SDN BHD
YM2004015

132
Ling Teck Woo
LOVE FUN BAKING HOUSE
YM2004016

134
Toh Chew Ling
PLAYFACTO MALAYSIA SDN BHD
YM2004017

135
Er Han Ping
THE HAIRCADEMY PLT
YM2004018

136
Lee Kwang Siang
AMBITIOUS EDUCATION GROUP
YM2004019

137
Toh Chew Hui
PLAYFACTO MALAYSIA SDN BHD
YM2004020

138
Pang Yoke Yan (Eeyan)
PRINSES AESTHETICS BEAUTY
YM2004021

139
Tiong Hiong Lim
NATURAK SCENT OF BEAUTY
YM2004022

140
Lam Chee Yong
Baby Face Aesthetic
YM2004023

141 Ong Wen Weoi
Prinses Aesthetic Beauty
YM2004023

142 Mickey Tan Hwing Khi
M Pro Beauty Academy
YM2004025

143 Yoko Ng Mei Yee
YBA Clinic
YM2004026

*** Senarai nama keahlian akan dikemaskini dari masa kesemasa selepas setiap kali mesyuarat JK keahlian luluskan atau setelah dibentangkan dalam mesyuarat majlis kerja presiden.